Zabýváme se výrobou oken, dveří, zimních zahrad a mnohého dalšího.

   +420 608 260 616         aktos@aktos.cz

Staré Tradice, Nové Technologie

Nabízíme okenní systémy všeho druhu, zařízení na výrobu oken, související zboží a služby.

Naše společnost v číslech

0 let

Vyrábíme kvalitní okna a dveře

0 +

Montáží za rok

Poskytujeme služby pro zasklení všech otvorů, jakož i jejich ochranu a výzdobu. Mnoholeté zkušenosti nám umožňují komplexně přistupovat k uspořádání libovolných prostor a poskytovat poradenství ve fázi jejich návrhu.

Jednou z výhod naší společnosti je vyvážená cenová politika.

Informace o společnosti

Společnost AKTOS OKNA A DVEŘE s.r.o. se zabývá výrobou oken, dveří, zimních zahrad a jiných konstrukcí výplní stavebních otvorů. Firma byla založena v roce 1993 a v roce 1998 se transformovala na společnost s ručením omezeným. Nabízíme vysoce kvalitní certifikované výrobky.

Výrobní závod firmy AKTOS OKNA A DVEŘE s.r.o. najdete v malebném podhůří Jeseníků v Petrově nad Desnou, na trase Šumperk – Ostrava po silnici č. 11. Zde se vyrábí moderní plastová okna z šestikomorových profilů s trojitým těsněním a hliníková okna a dveře s dvojitým těsněním. AKTOS okna jsou esteticky velmi pěkně ztvárněna, včetně elegantního řešení dvoukřídlových prvků. Okna jsou osazena špičkovým celoobvodovým kováním ROTO NT s širokým výběrem možností ovládání oken.

Firma AKTOS OKNA A DVEŘE s.r.o. má ve svém nabídkovém programu také dřevěná EURO okna a dveře, které jsou vyrobeny z borovicového, smrkového či meranti dřeva s možností jak napojovaného tak i nenapojovaného hranolu a interiérové obložkové dveře.

Naše výrobky se pohybují v zajímavé cenové relaci s možností množstevních slev. Nabízíme též v rámci komplexních služeb i speciální okenní doplňky, jako jsou vnitřní a vnější parapety z různých materiálů, rolety a okenice, sítě proti hmyzu, žaluzie, garážová vrata, střešní okna renomovaných značek a další. Samozřejmostí je také odborná montáž našich produktů a poradenství.

Unikátní technologie

Všechny naše výrobky používají pouze materiály šetrné k životnímu prostředí od nejlepších dodavatelů.

Flexibilní cenová politika i příjemné bonusy pro stálé zákazníky.