Garážová vrata

Olymps Door patří k největším firmám distribujícím sekční průmyslová a garážová vrata ve střední Evropě. Od roku 1993 prodala firma na tomto trhu průmyslová a garážová vrata v objemu více než 50.000 kusů. Kromě vrat dodává firma i pohony vrat a pohony bran, komponenty na brány, rychloběžná vrata, těsnící límce, vyrovnávací můstky a příslušenství.

GARÁŽOVÁ VRATA

Garážová vrata se vyrábí v širokém sortimentu od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná garážová vrata v různých designech a barevných odstínech:

  • garážová vrata bez izolace
  • garážová vrata izolovaná polystyrénem
  • garážová vrata izolovaná polyuretanem
  • garážová vrata Exclusive

Povrchová úprava garážových vrat

Garážová vrata mají povrchovou úpravu se strukturou dřeva – woodgrain, čímž je dosaženo maximální věrnosti podoby dřeva a povrch vrat je velmi odolný vůči vnějším vlivům.

Tepelně izolační vlastnosti garážových vrat

Garážová vrata mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti. Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí s moderním řešením těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí pomocí vytvarované drážky z výroby.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata nabízí ve dvou variantách:

  • průmyslová vrata ocelová: FACTORY
  • průmyslová vrata hliníková: NASSAU

Průmyslová vrata Nassau

Základní nabídku představují vrata model 9000. Průmyslová vrata jsou standardně izolovaná polyuretanovou výplní. Vrata mohou být osazena vstupními dveřmi.

Firma Nassau, kterou zastupuje na českém trhu, již 37 let vyrábí špičková hliníková průmyslová vrata. Lehkost vrat ve spojení s jejich pevností a výbornými izolačními vlastnostmi z nich činí vrata světové kvality.

Průmyslová vrata Factory

Vrata FACTORY vyráběná firmou Olymps Door splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. Jsou určena pro průmyslové objekty všech typů a četností provozu. Jsou bezpečná a mají vynikající izolační vlastnosti.

Pohony vjezdových vrat

Pohony bran firmy NICE, kterou zastupuje na českém trhu, se vyznačují nadstandardní spolehlivostí a zajímavým nadčasovým designem. V nabídce má veškeré pohony bran jak pro křídlové tak i posuvné brány podle velikosti brány a četnosti používání.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE